Ако вие се дистанцирате от тялото и ума си, тоест разберете, че вие не сте нито тяло, нито ум, тогава това е край на вашето страдание.
С какво се занимават владеещите енергиите си йоги в идеалния смисъл – да разтварят кармичните субстанции. Тоест разтварят своята и на другите карма , също и частите от душата, които са само кармични субстанции, това са призраците така наречени. Хора, които не могат да се превъплътят веднага и блуждаят. Неродените бебета също могат да бъдат разтворени и сляти с абсолюта. Това е начин да се слеем с Твореца, за което всеки йогин мечтае.
Трябва да се научим по този начин съвършено да владеем енергиите си . Да помогнем с тях на тези, които са напуснали телата си, тоест мъртвите. Да им помогнем да се разтворят.
Така че, малко са глупаците, които , след като са се освободили от затвора, се завръщат там обрартно, за да станат директори на затвора. Тоест, тези, които са получили освобождение от кръговрата на преражданията да се върнат да учат другите как те да се освободят от него.

2. Моите размисли за най-важните неща
3. Поезията на една много талантлива млада поетеса и певица - Десислава Георгиева (за които я знаят с моминското й име - Десислава Доганова)
4. Насладете се на една от любимите ми песни на група Righeous Brothers изпълнение на Марин Йончев
5. Елена Грошева - "Мисли"
6. Потопът
7. Катедралата
8. Пак Катедралата - друго издание
9. Отново стихове на Десислава Георгиева
10. Още от Марин Йончев - вокални способности при ария
11. Моя страница за контакти, въпроси и отговори
12. Къде ще намерите информация за музика
13. Рисуване
14. Гримьорство
15. Галерии и музеи
16. Български художници
17. Животът такъв, какъвто аз го виждам
