Гледам репортажи постоянно. Всички народи по света, най вече източните, характерни за тях са женитбите. Само мислят за сватби, аранжирани са само от родителите, младоженците никой не ги пита. Купуват булката с килограми злато. А ние тук се залъгваме, че любовта си съществува ей така без нищо.
Хем ние уж минаваме за материалисти. Гледам български сватби от трийсет години, защо все имам усещането, че са по сметка, а не по любов.
Гледам сватбите на изток, и то най вече в руските републики, все по желание на родителите, младоженците никой не ги пита. Това са интелигентни хора, не са прости араби, как така се съгласяват да живеят по този начин, не смеят от мъка и да плачат даже.
В повечето такива страни жените и не работят, но мъжете имат пари, от къде …
Нормално ли е човек да живее така, затворен в семейството си, без да има желание да се развива и да учи …
Българите са много интересен народ, който не прилича на другите. Грижим се за децата си и до смъртта им, въпреки че са вече големи, най важно е да учат и да знаят … Даваме им свобода.
Още преди петстотин години, един католически свещеник живял в България и се учудил, че на някакъв празник, жените седели на една маса с мъжете и даже пиели с тях. Това е нечувана свобода. Ние сме свободни хора .

2. Моите размисли за най-важните неща
3. Поезията на една много талантлива млада поетеса и певица - Десислава Георгиева (за които я знаят с моминското й име - Десислава Доганова)
4. Насладете се на една от любимите ми песни на група Righeous Brothers изпълнение на Марин Йончев
5. Елена Грошева - "Мисли"
6. Потопът
7. Катедралата
8. Пак Катедралата - друго издание
9. Отново стихове на Десислава Георгиева
10. Още от Марин Йончев - вокални способности при ария
11. Моя страница за контакти, въпроси и отговори
12. Къде ще намерите информация за музика
13. Рисуване
14. Гримьорство
15. Галерии и музеи
16. Български художници
17. Животът такъв, какъвто аз го виждам
